AmbalajFabrikam.com, başta cafe, restoran ve oteller olmak üzere KOBİ’lerin ve diğer tüm işletmelerin, gıda ambalajı ve paket servis malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir e-ticaret sitesidir.

Sitemiz Mrt Group İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruluşudur. 

Mrt Group İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi 2017 yılında kurulmuştur. Sitemiz, ilk günden itibaren gıda ambalajında kaliteli ürünleri, uygun fiyatla, en hızlı şekilde tedarik etmeyi hedef belirlemiştir.

Bu amaçla gıda ambalajında yeni trendleri sizin için araştırmakta, doğru kalitede yenilikçi ürünleri en uygun fiyatla tedarik etmekteyiz.

Sizlerin daha düşük stokla çalışabilmesi için AmbalajFabrikam.com olarak yüzlerce ürünü her zaman stoğumuzda hazır bulunduruyoruz.

Hem toptan ve hem de perakende alışverişe olanak sağlayan koli veya paket alım seçeneklerimiz ile farklı ürünleri tek bir kaynaktan ihtiyacınız kadar almanıza önem veriyoruz.

Saat 14:00’ye kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyor ve işletmelerimize ambalaj malzemesi tedariğinde hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz.

AmbalajFabrikam.com olarak, sizlerin maliyetlerinizi düşürürken değerli vaktinizi müşterilerinize ayırabilmeniz için sizler için çalışıyoruz.