AmbalajFabrikam.com, üyelerinin internette güven içerisinde alışveriş yapabilmeleri için online ödeme sistemleri konusunda uzman iyizco firması ile işbirliği içerisindedir. 12 ülkede 100.000’nin üzerinde işletme ile çalışmakta olan iyzico, Visa ve MasterCard ile koordineli olarak faaliyet göstermektedir.

AmbalajFabrikam.com’da kredi kartı kullanarak yapacağınız ödemelerinizin güvenliği 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanır. SSL, halen dünyada en yaygın olarak kullanılan şifreleme teknolojisidir. SSL teknolojisiyle taşınan veriler önce şifrelenir, daha sonra ise sadece güvenlik sertifikası ve anahtarı olan bir kurumun sisteminde deşifre edilerek çözülebilir.

Güvenlik konusunda en son teknoloji ürünleri kullanan iyzico, kendisine gönderilen kart bilgilerini banka sistemleri aracılığıyla kontrol eder ve uygun ise ödemeyi onaylar.

www.ambalajfabrikam.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.